MMA

מחפשים MMA ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות ל MMA בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום ל MMA האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה MMA?

כאמור, ראשי התיבות הם: Mixed martial arts. בפועל, מדובר על ספורט שיש בו טכניקות שונות שלמעשה מגיעות מאומנויות לחימה רבות. הטכניקות באומנות הלחימה הזאת כוללות שימוש בשיטות שונות, כמו למשל: אגרופים ובעיטות, תפיסות, ריתוקים, הטלות ועוד. הקרבות באומנות הלחימה הזאת נערכים בשילוב בין עמידה ובין עבודת קרקע, כאשר הכול קורה בהתאם להתפתחות הקרב. חשוב לדעת שגם אם נדמה שאין באומנות הלחימה הזאת חוקים, בפועל זה לא כך. בפועל יש כאן חוקים ברורים, כמו למשל: איסור פגיעה בעיניים, בירכיים ועוד. מעניין לראות שמדובר על אומנות לחימה שיש בה פרקטיות רבה. כלומר, לוחמי MMA יוכלו להגיב בצורה נכונה ומדויקת בקרבות רחוב שונים. לכן יש כאן גם עניין של הגנה עצמית. מי מאיתנו באמת מסוגל להגיב על תקריות לא צפויות מבלי לאבד את הריכוז? אומנות הלחימה הזאת הינה פרקטית מאוד וזו עוד סיבה שבגללה היא מושכת אליה רבים.

המומלצים ביותר לMMA

דרך עכו חיפה 170, קרית ביאליק
מרכז ויצמן קריית עקרון
בוסי סנט ג'ורג' 13, קרית עקרון
אקדמיית פריינטה רעננה
אחוזה 62, רעננה
פאגי ערד
דוכיפת 5/4, ערד
TLV ג'ים קלאב
קרליבך 18, תל אביב יפו
עילית פייטרס ישראל באר שבע
דרך חברון 15, באר שבע
הקאנטרי באר שבע
דרך אילן רמון 1, באר שבע
הקאנטרי ראשון לציון
שדרות בן גוריון 45, ראשון לציון
מועדון לחימה MMA
60970, שדרת המוזות, Hatsor Ashdod
UFC ישראל רעננה
אחוזה 142, רעננה
נינג'ה פרו בת ים
דרך מנחם בגין 1, בת ים

אימוני MMA - משנים את הנפש, הגוף והרוח

אתם מחפשים ספורט אחר ושונה מכל מה שעשיתם עד היום? יצא לכם לשמוע על MMA אבל אתם לא ממש יודעים על מה מדובר? מעניין לדעת: זה לא במקרה ספורט שרבים מתעניינים בו, ובהחלט יכול להיות גם עבורכם זו תהיה בחירה טובה. המשמעות של השם היא: Mixed martial arts, ואחת מההגדרות הנפוצות שלה היא אומנות לחימה משולבת. יש כאן עניין, תחרותיות ואינטנסיביות רבה, כך שברור שאי אפשר להישאר אדישים מול ספורט כזה.

למי אימונים כאלה יכולים להתאים?

אתם תוהים האם גם אתם, כמו רבים, תוכלו להתחיל אימוני MMA? היה לכם נדמה שמדובר על אומנות לחימה שמתאימה רק לסוג מסוים של אנשים? חשוב לדעת שבפועל זה לא כך. אומנם יש כאן אינטנסיביות גדולה, אך כפי שראינו, יש כאן גם הרבה טכניקה ולמידה. בנוסף, כיוון שהספורט הזה גם מעודד צמיחה והתפתחות אישית, ברור שהוא יוכל להתאים לכולם. כל מה שחשוב הוא לעשות את הדברים בצורה הדרגתית, ממש כפי שקורה בענפי ספורט אחרים. זה אומר שאם אתם חושבים להתחיל להתאמן באימוני MMA, כדאי יהיה לעשות זאת בהתאם ליכולות שלכם. הרעיון הוא לא להכביד על עצמכם בקרבות קשים מידי, אלא להתקדם בהתאם ליכולות ולכושר שלכם.

איך להתחיל להתאמן בספורט המיוחד הזה?

היציאה למסע ה-MMA דורשת מחשבה ותכנון קפדניים. ראשית, חקרו חדרי כושר ומתקני אימונים מקומיים כדי למצוא אחד שמתאים למטרות ולערכים שלכם. חפשו מדריך מוסמך עם רקורד מוכח בהוראה ותחרות. בנוסף, בספורט כמו MMA חיוני להגדיר ציפיות מציאותיות להתקדמות שלכם ולהיות מוכנים להשקיע זמן ומאמץ כדי לשלוט בספורט. כשאתם מתחילים את אימוני ה-MMA שלכם, כדאי יהיה גם להשקיע בציוד איכותי, כולל כפפות, מגני שוקיים, מגני פה ובגדים מתאימים. חשוב מאוד להקפיד על הוראות הבטיחות בחדר הכושר שבו אתם מתאמנים, והכול כדי להישמר מפגיעות מיותרות. חשוב לזכור ולהבין: הספורט הזה אומנם תובעני, אך אם תתמידו – תזכרו לקצור את הפירות. על ידי התמדה ואימון נכון תוכלו להגיע אל היעדים שאתם מציבים לעצמכם ולכן זה מומלץ בחום.

היתרונות של אומנות הלחימה המיוחדת הזאת

חשבתם לרגע שכדאי לכם להתחיל להתאמן בMMA רק כי הכושר הגופני שלכם ישתפר? בפועל, אתם תראו שהספורט זה מציע הרבה מעבר לכך. למעשה, יש כאן הרבה יותר יתרונות מעבר לרמה הפיזית.
הספורט הזה גם משפר את החוסן הנפשי. מדהים לראות כיצד לוחמים באומנות הלחימה הזאת לומדים להישאר רגועים גם במצבי לחץ שונים. אומנות הלחימה הזאת מסייעת להסתגל לאתגרים שונים ולעשות הכול במהירות שיא. לכן בהחלט ניתן גם מהבחינה הנפשית מדובר על ענף ספורט נפלא. כמובן שלמידת אומנות הלחימה הזאת מסייעת גם מבחינת הביטחון העצמי של הלוחמים בחיי היומיום. זה עוד סוג של הגנה עצמית ולכן ברור מדוע זה מתאים לכולם.

לסיכום, בהחלט ניתן לומר שמדובר כאן על אומנות לחימה מיוחדת במינה. זה ספורט מרגש שטומן בחובו יתרונות רבים, כך שכדאי להכיר אותו מקרוב. הספורט הזה אומנם מביא איתו שלל אתגרים, פיזיים ונפשיים, אך הוא בהחלט מחזק ומשפר את היכולות. לכן, אם גם אתם מחפשים ספורט שיתאים לכם, כדאי להירשם עוד היום לאימון הראשון שלכם בMMA.