ראשי פיתוח גוף

פיתוח גוף

מחפשים פיתוח גוף ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות לפיתוח גוף בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום לפיתוח גוף האידיאלי ביותר עבורכם.

הדברים שחשוב לדעת על פיתוח גוף

מי מאיתנו לא מכיר את הרצון הזה: להביט במראה ולאהוב באמת את מה שאנחנו רואים. עם זאת, לכולנו יש גם לא מעט ביקורת על אזורים שונים בגופנו. אתם נמצאים בנקודה שבה אתם רוצים ליצור שינוי? אם כך, טבעי שחשבתם על פיתוח גוף. אנשים רבים בעולם עושים זאת ומגיעים לתוצאות מדהימות, אז למה שזה לא יקרה גם לנו? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו מידע חשוב בנושא.

למה פיתוח גוף זוכה להצלחה כבר שנים רבות?

ענף של פיתוח שרירים וגוף לא במקרה זוכה להצלחה בישראל ובעולם כולו. אנחנו חיים בחברה שמעריכה גוף שרירי ולכן טבעי שלכל אחד מאיתנו תהיה שאיפה קסומה להשיג גוף כזה. אנשים שעוסקים בפיתוח של הגוף למעשה מגיעים לאחוזי שומן נמוכים לצד שרירים מאוד מפותחים. יש מי שעוסק בכך באופן מקצועי ומשתתף בתחרויות, אך זה ענף ספורט שגם חובבנים מוצאים בו עניין. מדובר על אחד מענפי הספורט שגם מובילים לתוצאות. כלומר, מי שעושה זאת כמו שצריך באמת יגיע לגוף חלומי, כך שברור היכן נמצא כוח המשיכה של ספורט כזה. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם בעצמכם מתעניינים באפשרות הזאת, כי אין ספק שפיתוח הגוף יוביל לתוצאות מדהימות.

המומלצים ביותר לפיתוח גוף

כצנלסון 135, גבעתיים
סטודיו Y-sport ראשון לציון
דוד סחרוב 19, ראשון לציון
נירים, תנובות
קרוספיט העיר הלבנה תל אביב
דרך מנחם בגין 125, תל אביב-יפו
לזוז יבנה
המיסב 7, יבנה
פושקש פיטנס אימונים אישיים תל אביב
דיסנצ'יק 9, תל אביב יפו
UFC ישראל רעננה
אחוזה 142, רעננה
Be תנועה גבעתיים
ויצמן 19, גבעתיים

איזה יתרונות כולל ספורט כמו פיתוח של הגוף?

כשמדברים על פיתוח גוף חשוב להכיר את היתרונות הרבים של ענף הספורט הזה. התמדה בפיתוח של הגוף תוביל לשיפור מרכיבים שונים של הכושר הגופני. למשל: שיפור בכוח, בסיבולת לב ריאה, גמישות ברמה אחרת לגמרי וקואורדינציה מוצלחת. כתוצאה מכך, הגיל הפיזיולוגי יהיה נמוך מהגיל הכרונולוגי, כך שברור שמדובר על יתרון משמעותי. בנוסף, אי אפשר לדבר על פיתוח של הגוף ולא לדבר על שיפור הדימוי העצמי. אנחנו, שעמדנו מול המראה ולא אהבנו את הגוף המדולדל שלנו, נראה פתאום משהו אחר לגמרי. אנחנו ניראה הרבה יותר יציבים, חזקים ומרשימים. לכן ברור מדוע גם במובן הזה מדובר על ספורט מושך ביותר. חשוב לזכור שחיזוק השרירים המייצבים תורם לא רק מבחינת איך שאנחנו נראים והביטחון, אלא גם ברמה הפיזית. כאבי הגב כבר לא יהיו קיימים, שכן גוף יוכל לשאת את עצמו טוב יותר.

מה צריך לעשות כדי להגיע אל היעד שהצבנו לעצמנו?

בבואנו לדבר על פיתוח גוף יש כמה נתונים משמעותיים שחייבים להבין. מצד אחד, אנחנו צריכים לעבוד על שריפת השומנים, ומצד שני, על פיתוח השרירים. בנוסף, כל האימונים האלה לא יוביל אותנו אל היעד אם לא נקפיד גם על תזונה נכונה. התזונה היא חלק משמעותי ביותר אצל מי שעוסק בפיתוח של הגוף. לכן, אפילו אם אתם עושים זאת בצורה חובבנית אך רוצים להגיע לתוצאות מרשימות – עליכם להקפיד על תזונה מתאימה. כיוון שיש כאן שתי מטרות (שריפת שומנים ופיתוח שרירים), יהיו לכם שתי תוכניות אימון שונות. מצד אחד, תהיה לכם תוכנית אימונים שמטרתה לשרוף שומנים. מצד שני, תהיה לכם תוכנית אימונים שמטרתה לפתח שרירים, והשילוב בין השניים יוביל אתכם לתוצאה הרצויה.

החשיבות של מתן מנוחה לשרירים

נקודה נוספת ומשמעותית שצריך לקחת בחשבון, זו המנוחה. מתאמנים רבים רוצים להגיע כמה שיותר מהר לתוצאות וכתוצאה מכך הם מגזימים הרבה יותר מידי באימונים. חלקנו גם בטוחים שאם נתאמן יותר ונרים יותר משקולות, נגיע אל היעד מהר ובצורה טובה יותר. חשוב להבין שהגוף שלנו לא פועל בצורה כזאת, אלא לגמרי ההפך. משמעות הדברים היא שההפוגה חשובה לא פחות מההתמדה. זה אומר שאתם צריכים תוכנית אימונים הדרגתית שתכלול גם הפוגות ומנוחה. בנוסף, אם תתמידו גם במנוחה ובהפוגות, זה ייתן לכם כוח להמשיך. אנשים רבים אומנם מתחילים להתאמן במלוא המרץ, אך מגיעים מהר למצב של שחיקה. לכן גם מבחינה מנטאלית חשוב מאוד לעשות את הדברים בהדרגה ולא לוותר על מנוחה.

אל תתפשרו על ליווי מקצועי

עוד עניין שחשוב להבין, הוא שאתם לא רוצים לפגוע בעצמכם. אתם רוצים לשנות את הגוף ולפתח אותו, אך אתם חייבים להקשיב לו. אין כל טעם להגיע למכון כושר, להרים משקולות כבדות מידי ולפגוע בעצמכם. לכן, אם פיתוח גוף מעניין אתכם, רצוי מאוד לעשות זאת עם מאמן מקצועי. הוא יוכל לכתוב עבורכם את תכנית האימונים הנכונה לכם. מעבר לכך, מאמן מקצועי שילווה אתכם גם יבדוק איך אתם עושים את כל התרגילים. הוא יוכל לשמור עליכם ולסייע לכם להימנע מפגיעה מיותרת. למעשה, אם יש ענף ספורט שבו חשוב לעשות את הדברים בצורה מבוקרת, זה הענף של פיתוח הגוף. זה בהחלט נכון לומר שבעבר הפיתוח של הגוף היה בעיקר נחלתם של הגברים, אך היום זה לא כך. היום הרבה מאוד נשים בוחרות באימונים מהסוג הזה, וזה לא במקרה. נשים, ממש כמו גברים, רוצות להיראות שריריות ומרשימות, כך שבהחלט ניתן לומר שמדובר על ענף ספורט שמתאים גם לנשים וגם לגברים.