ראשי עיצוב הגוף

עיצוב הגוף

מחפשים עיצוב הגוף ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות לעיצוב הגוף בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום לעיצוב הגוף האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה עיצוב הגוף?

רבים מאיתנו חולמים וחולמות על זה: גוף מעוצב. גוף שכאשר אנחנו עומדים במראה ומביטים בו, אנחנו באמת אוהבים אותו. לפעמים קורה שאנחנו עוסקים במשך חודשים ארוכים בפעילויות ארוביות שונות והתוצאה לא מגיעה. למעשה, אותם אזורים שנראו לנו בעייתיים בגופנו בתחילת הדרך, לא השתנו. אם זה נשמע לכם מוכר, טבעי שתחפשו פתרון אחר. לכן כדאי שתדעו: עיצוב הגוף זו הדרך הנכונה. שיעורים לעיצוב של הגוף יוכלו לעזור לכם ליצור את השינוי שעליו אתם חולמים. אומנם זה נכון שגם בשיעורים כאלה צריך להתמיד, אך באופן כללי, אם תעשו זאת, תגיעו אל היעד שהצבתם לעצמכם. מדהים לראות ששיעורים כאלה אומנם נראים מבחוץ יותר רגועים. אנחנו הרי לא שמים מוזיקה קצבית כמו בשיעורי ספינינג ואין קפיצות או רעש. מצד שני, שיעורים לעיצוב של הגוף אלה הם שיעורים של עבודה קשה ביותר. מדובר לרוב על לא פחות מ45 דקות שלמות של עבודת כוח מאוד ממוקדת, כאשר בכל פעם עובדים על קבוצת שרירים אחרת. זה קשה הרבה יותר ממה שנדמה, אך התוצאות גם הרבה יותר טובות וברורות.

המומלצים ביותר לעיצוב הגוף

סטודיו Y-sport ראשון לציון
דוד סחרוב 19, ראשון לציון
סטודיו גוף1 הרצליה
רבי עקיבא 50, הרצליה
בי אנרג'י קריית מוצקין
דרך עכו חיפה 61, קרית מוצקין
ליאת סטודיו פתח תקווה
העצמאות 55, פתח תקווה
ספרטא כפר סבא
משה דיין 30, כפר סבא
סטודיו אסאי בני ברק
יחזקאל 2, בני ברק
RelaxClub קרית ים
אלי כהן 3, קרית ים
סטודיו אנדר קונטרול ראשון לציון
פלוטיצקי 10, ראשון לציון
פיטנס מינץ חריש
צאלון 2, חריש
קאנטרי גלים גני תקווה
הכרמל 1, גני תקווה
פאוור קלאב אבן יהודה
האלה 27, אבן יהודה
ספורטר גבעת שמואל
מרדכי גור 9, גבעת שמואל
FIT2FLY פתח תקווה
אבשלום גיסין 9, פתח תקווה

מה כולל עיצוב הגוף?

זה מאוד תלוי לאיזה שיעור של עיצוב הגוף אתם בוחרים להצטרף. עם זאת, אנחנו רואים שיש גם כמה דברים שכן חוזרים עליהם בשיעורים כאלה. למעשה, כפי שציינו, יש כאן עבודה בכל פעם על שרירים אחרים. לכן עיצוב הגוף כולל עבודה על: הרגליים, הישבן, הידיים, הבטן, הירכיים ועוד. כאשר עושים שיעורים של עיצוב הגוף במקום קבוע ומקצועי, יש תוכנית ויש הדרגתיות. למשל, בשיעור ביום מסוים העבודה תהיה על קבוצת שרירים X ואילו בשיעור הבא זו תהיה עבודה על קבוצת שרירים Y. בצורה כזאת באמת נצליח ליצור את השינוי הרצוי בכל הגוף ולא רק באזור מסוים. בנוסף, שיעורים של עיצוב הגוף כוללים לא פעם גם שימוש בעזרים שונים. זו יכולה להיות גומייה ייעודית שתתאים לתרגילים, כדור כוח, משקולות או אביזרים אחרים.

למי עיצוב הגוף יכול להתאים?

נהוג לחשוב שרק נשים מתעניינות בעיצוב הגוף, אך בפועל אנחנו רואים שהיום זה כבר לא כך. היום ברור גם לגברים שלא תמיד העבודה המאומצת בחדר הכושר היא הפתרון היחיד. לכן, אם גם אתם תוהים האם עיצוב הגוף יתאים לכם, כדאי לדעת: התשובה היא כן. כפי שקורה לגבי ענפי ספורט אחרים, חשוב לקחת בחשבון גם כאן את ההדרגתיות. כלומר, במקום להצטרף לשיעור לעיצוב הגוף הכי קשה שיש, מתוך הרצון לקצר את התהליך, כדאי לפעול אחרת. חשוב להבין שמדובר על שרירים שצריכים להתרגל ויש משמעות לעשות את הדברים לאט. לכן, אם תוכלו תחילה להצטרף לשיעור לעיצוב הגוף ברמה נמוכה יותר, זה כדאי. לעומת זאת, יש מקומות שבהם השיעורים הם לכל הרמות בשיעור אחד, וההבדל הוא מספר החזרות. כלומר, אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים שיעור של עיצוב הגוף, כדאי להיות קשובים לגוף שלכם ולעבוד בהתאם ליכולות שלכם. הרעיון כאן הוא לחזק את השרירים, אך לא להעמיס עליהם יותר מידי כדי להימנע מנזק.

איפה אפשר לתרגל?

עוד סיבה שבגללה עיצוב הגוף הוא עניין כל כך פופולארי, זו הנגישות. כלומר, אתם יכולים להירשם אומנם לאימונים קבועים של עיצוב הגוף, אך תוכלו לתרגל זאת גם לבד בביתכם. ברוב המקרים תוכלו אפילו לעשות את הדברים ללא מכשור מיוחד. לכן, כאשר פעילות גופנית כלשהי לא דורשת מאיתנו השקעה של זמן וכסף, ברור שהיא זוכה ליותר הצלחה. מה שכן חשוב לקחת בחשבון, זה שגם בעיצוב הגוף יש משמעות להתמדה. כלומר, זה שתעשו היום שיעור ביתי לעיצוב הגוף זה נהדר, אך אם לא תחזרו על כך לפחות שלוש פעמים בשבוע, זה לא באמת יהיה יעיל. זה נכון לגבי כל פעילות גופנית שאתם עושים, בין אם המטרה היא חיזוק, ירידה במשקל או עיצוב. לכן, בין אם אתם חושבים לעשות לבד תרגילים לעיצוב הגוף ובין אם אתם מעדיפים להצטרף לסטודיו כזה או אחר, יש להתמיד. בחרו לכם בגדים נוחים ומתאימים, מקום קבוע שבו אתם יכולים לתרגל ותראו שכך יהיה לכם יותר פשוט להתמיד כדי להגיע אל המטרה.