ראשי יוגה יוגה אשטנגה

יוגה אשטנגה

מחפשים יוגה אשטנגה ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות ליוגה אשטנגה בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום ליוגה אשטנגה האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה יוגה אשטנגה

מתוך שיטות שונות של יוגה, ושלל עקרונות שמלמדים אותנו איך לתרגל את הפעילות הנפלאה הזאת, אין ספק שיוגה אשטנגה זוכה להצלחה, וזה לא במקרה. למעשה, כאן אנחנו מדברים על שיטת תרגול יוגה שתופחה על ידי פטהבי ג'ויס, וזה קרה במחצית הראשונה של המאה ה20. במקרה של יוגה אשטנגה אנחנו רואים שיש כאן לא פחות משש סדרות שונות של תנוחות, כאשר לכל אחת רמת קושי שונה. במילים אחרות, באימונים כאלה אנחנו מתרגלים תמיד את אותן הסדרות, ממש באותו הקצב ובאותו הסדר. החזרתיות כאן היא אלמנט חשוב מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו, וההנחיה של מדריך היוגה צריכה להיות בהתאם. במקרה של יוגה אשטנגה ניתן לראות שרוב האנשים שמתרגלים את סוג היוגה זה מכירים בעיקר שתי סדרות נפוצות. לעומת זאת, הסדרה השלישית בתרגול שמורה למורים מאוד מנוסים שמגיעים עם שנים רבות של עבודה ביוגה. חשוב לדעת שבמקרה של יוגה אשטנגה, הסדרות למעשה מתורגלות בקצב מאוד מהיר. צריך לתרגל אותן גם בעצימות גבוהה ויש בהם עקרונות של רצף יחסית קצר וקבוע.

המומלצים ביותר ליוגה אשטנגה

קארמה ראשון לציון
ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון
סאבטרה תל אביב
אלכסנדר ינאי 1, תל אביב יפו
עדנה יפו תל אביב
דרך שלמה 6, תל אביב יפו
ביקראם יוגה תל אביב
קרליבך 14, תל אביב יפו
הסטודיו אינטרנציונל חיפה
אינטרנציונל 9, חיפה
סו יוגה נתניה
מפי 5, נתניה
סטודיו סירא יוגה ירושלים
שלומציון המלכה 18, ירושלים
נאיה יוגה חיפה
שדרות הנשיא 125, חיפה
מרכז דארמה ליוגה רחובות
פרופ' הלל וחנן אופנהיימר 5, פארק המדע רחובות, רחובות
אימונוי תל אביב
מלכי ישראל 9, תל אביב-יפו
Ray Of Light תל אביב
יהודה המכבי 95, תל אביב יפו
אננדה יוגה רמת גן
אחד העם 14, רמת גן

יוגה אשטנגה - איך מתחילים?

ההחלטה להתחיל לעשות יוגה בדרך כלל לא מגיעה ככה סתם. זה מתחיל בכך שמשהו בתחום מעניין אותנו, וזה ממשיך בכך שאנחנו מכירים עוד ועוד אנשים שעושים יוגה. אצל אחרים הסיבה לעשות יוגה אשטנגה, או כל סוג אחר של יוגה, היא פשוט שפתחו להם סטודיו ליוגה על יד הבית. מה באמת מושך אתכם לתחום הזה ולמה גם אתם חושבים להתחיל לתרגל יוגה? האמת היא, שזה לא משנה. מה שבטוח זה שיוגה, ולא משנה באיזה סוג של יוגה תבחרו, זו בחירה נפלאה. ליוגה יש הרבה קסם שהופך אותה לפעילות גופנית כל כך פופולארית בעולם כולו. בתוך כל המרוץ והלחץ של חיי היומיום היוגה מלמדת אותנו לעצור. לנשום, להקשיב לנשימה שלנו ולשלב אותה בצורה מדויקת גם עם תנועה. בנוסף, יוגה מסוגים שונים תרומת לנו גם מבחינת היציבה והשליט על הגוף. מדהים לראות כמה אנשים לא באמת עומדים או הולכים בצורה נכונה, וגם בנושא הזה ליוגה יש תרומה מלאה. לכן, אם עד היום לא ניסיתם זאת ואתם מחפשים פעילות גופנית שתיתן לכם מעל ומעבר, יוגה זו הדרך הנכונה.

יוגה אשטנגה - למי זה מתאים?

אתם תוהים האם גם במקרה שלכם יוגה אשטנגה זו יכולה להיות בחירה טובה? מעולם לא יצא לכם להיות בשיעור יוגה ואתם לא יודעים האם תוכלו להצליח? אסור לשכוח שיוגה, מכל סוג, היא משהו שמתאים לכולם. הרעיון ביוגה הוא לא להכביד על עצמנו, אלא להפך, לזרום עם הגוף ולעשות עבורו את הטוב ביותר. לכן, כל עוד תבחרו שיעור יוגה שמתאים לידע ולרמה שלכם, אין ספק שתוכלו לקחת בו חלק ולבצע את כל הפעולות והחזרות. מה שכן, כפי שהוזכר לעיל, במקרה של יוגה אשטנגה אנחנו מדברים על סוג של יוגה שאחד מהעקרונות המשמעותיים ביותר בו זו החזרה. עושים את אותן התנועות שוב ושוב. לכן, אם אתם מחפשם משהו הרבה יותר דינאמי, יכול להיות שסוגים אחרים של יוגה יוכלו להתאים לכם יותר. כך או כך, ממש כפי שקורה גם בכל סוג אחר של יוגה, ניתן לראות שגם כאן יש משמעות למקום שבו תתרגלו. יש לבחור סטודיו ברמה גבוהה עם מורים נהדרים ועם אווירה נעימה. בנוסף, כמובן שרצוי מאוד להגיע עם בגדי ספורט מתאימים ונוחים כדי שתוכלו לתרגל את כל התנוחות בלי שום בעיה או מגבלות.