קרב מגע

מחפשים קרב מגע ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות לקרב מגע בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום לקרב מגע האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה קרב מגע?

אתם נמצאים בנקודה בחייכם שבה ברור לכם שאתם לא בכושר? ברור לכם שאם תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נעימה ברחוב, שבה מישהו חלילה תוקף אתכם, לא תדעו מה לעשות? אם כך, חשוב שתבינו: קרב מגע זה בדיוק הפתרון. זה לא במקרה שבבתי הספר בארץ יש שיעורים בקרב מגע, ואין ספק שאם אתם חייבים להכיר את אומנות הלחימה הזאת לעומק. כשמדברים על אומנות לחימה כמו קרב מגע מדברים על פיתוח ישראלי. למעשה, זו גם הסיבה הראשונה שבגללה כדאי להכיר את התחום הזה לעומק. זו אומנות לחימה שפותחה כאן אצלנו, אך האמת היא, שהיום היא מוכרת כבר בהרבה מאוד ארצות בעולם. על פי ההגדרה לא מדובר על ספורט אלא על אומנות לחימה. עם זאת, אתם תראו שאימונים בקרב מגע נעשים באינטנסיביות מאוד גבוהה. המטרה לכך ברורה: לדמות עד כמה שאפשר אירועים מציאותיים שעלולים לקרות. אם אדם מגיע ותוקף אתכם ברחוב, הדופק עולה. אנחנו מתנשפים בכבדות ולכן ברור מדוע זה משפיע גם על יכולת התגובה שלנו. זו הסיבה שבגללה, אם נתאמן בעצימות גבוהה, זה יהיה אימון יעיל יותר. באופן כללי מטרתו של הקרב מגע הוא לדמות סיטואציות ריאליות שעלולות לקרות לכל אחד מאיתנו. אומנות הלחימה הזאת כוללת שילוב ואלמנטים ממגוון אומנויות לחימה אחרות. לכן היא בהחלט מעניינת, יצירתית ואין ספק שהיא חשובה ביותר.

המומלצים ביותר לקרב מגע

קאנטרי אזורי חן
אורי צבי גרינברג 21, תל אביב יפו
Mix Fight Combat באר שבע
גוש עציון 51, באר שבע
A+ רמת ישי
אקליפטוס 3, רמת ישי
נינג'ה פרו בת ים
דרך מנחם בגין 1, בת ים

אימונים בקרב מגע

בבואנו לדבר על אימוני קרב מגע, אנחנו רואים שהאימונים כאן מעניינים ביותר. ראשית, הם כוללים סצנות מציאותיות מהרחוב. שנית, הם כוללים מצבים שונים שבהם אנחנו מותקפים הן בכלי נשק קרים והן בכלי נשק חמים. מעבר לכך, אומנות הלחימה הזאת עושה שימוש גם בכלי נשק מאולתרים. זה יכול להיות כל מה שנמצא באזור, כמו למשל: כיסאות, אבנים, מקלות וכדומה. יש אימונים שיכולים לכלול שני משתתפים שנלחמים זה בזה אך יש גם אימונים מרובי משתתפים. לכל אימון כזה יש כמובן מדריך שמלווה את העניין, כך שהעניין כאן הוא בהחלט לימודי. בכל אימון כזה תרגישו שאתם מקבלים עוד ועוד כלים שיוכלו לשמש אתכם ברגע האמת. לכן בהחלט ניתן לומר שמדובר על אומנות לחימה שמהווה חלק מהחיים. מדהים לראות עד כמה תרומת הקרב מגע רבה. מעבר לכך שאימונים כאלה ישפרו את הגמישות שלנו ואת הכושר הגופני, הם גם משפרים את הביטחון. אדם שיודע להגן על עצמו פיזית הוא אדם שמרגיש הרבה יותר בטוח כשהוא הולך ברחוב. לכן יש לכך חשיבות אדירה גם במובן הזה.

למי אימונים מהסוג הזה יכולים להתאים?

אין ספק שכאשר מדברים על קרב מגע מדברים על אימונים שמתאימים לכולם, ללא יוצא מן הכלל. זו גם הסיבה שבגללה האימונים האלה נכנסים כבר לבתי הספר. ילד או נער שהולך ברחוב ויודע משהו על קרב מגע בהחלט יוכל להגן על עצמו אם מישהו חלילה יתקוף אותו. מנגד, אישה שהולכת ברחוב ויודעת להגן על עצמה יכולה להרגיש גם היא ביטחון רב יותר בסיטואציות מסוימות. זה לא במקרה שגם במהלך השירות הצבאי החיילים נחשפים לאומנות הלחימה הזאת. הם כמובן עלולים למצוא את עצמם בלא מעט סיטואציות מסוכנות שבהן תוקפים אותם. לכן, בהחלט ניתן לומר שמדובר על אומנות לחימה שחשובה לכולם. כל אדם יכול ללמוד ממנה משהו, ובכל גיל. בנוסף, כל מי שרוצה לשפר את היכולות הפיזיות ירגיש שיפור משמעותי ביותר אחרי מספר אימונים כאלה.