ראשי קיקבוקס

קיקבוקס

מחפשים קיקבוקס ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות לקיקבוקס בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום לקיקבוקס האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה קיקבוקס ולמה גם אתם חייבים לנסות את זה

עוד ועוד חברים שלכם דוחים איתכם פגישה כי הם הולכים לאימון קיקבוקס? העלמתם עין עד עכשיו, אבל זה נהיה בלתי אפשרי כי זה בכל מקום? אם כך, ברור מדוע גם אצלכם גוברת הסקרנות לגבי ענף הספורט הזה שכובש את העולם. אתם יכולים להיות בטוחים שאם כל כך הרבה אנשים שאתם מכירים משקיעים בכך, זה לא במקרה. עוד לפני שנרד לפרטים, חשוב כמובן להבין מה זה אומר בדיוק קיקבוקס? למעשה, יש כאן שילוב בין שתי מילים: אגרוף ובעיטה. ואכן, אנחנו רואים שמדובר על אומנות לחימה נהדרת שמשלבת בתוכה טכניקות שונות ופשוטות של אגרופים ובעיטות. מאוד קל ללמוד את הטכניקה הזאת, וזה חלק ממה שהופך את הספורט הזה לפופולרי. מעבר לכך שמדובר על פעילות גופנית נהדרת ועל אימון אירובי מוצלח, זו גם הגנה עצמית. מה שכן, כדאי לדעת שיש הבדל בין אימון אירובי כזה ובין אימון הגנה עצמית שבו לומדים טכניקות להכניע את היריב.

המומלצים ביותר לקיקבוקס

פיטהאב נמל תל אביב
נמל תל אביב 19, תל אביב יפו
סטודיו גוף1 הרצליה
רבי עקיבא 50, הרצליה
בי אנרג'י קריית מוצקין
דרך עכו חיפה 61, קרית מוצקין
סטודיו O מרחביה
שדרות שאול עמור 20, מגדל העמק
סטודיו נגה בנימינה גבעת עדה
מרכז מסחרי של בנימינה, בנימינה גבעת עדה
מטרו ג'ים גבעתיים
עליית הנוער 27, גבעתיים
סטודיו C באר שבע
חיים יחיל 3, באר שבע
הסטודיו אינטרנציונל חיפה
אינטרנציונל 9, חיפה
פיטנס מינץ חריש
צאלון 2, חריש
סטודיו MY WAY נתניה
החפץ חיים 6, נתניה
מכון מירון
פנקס 45, קרית אונו
ספארטה נצרת עילית
שדרות מעלה יצחק 29, נוף הגליל
טים זון רחובות
בנימין 4, רחובות
גוף 1 תל אביב
ארלוזורוב 62, תל אביב יפו

למי קיקבוקס יכול להתאים?

אחד מהדברים הנפלאים שניתן לומר על הקיקבוקס, זה שניתן לעשות אימונים בדרגות קושי שונות. לכן בהחלט מדובר על אחד מאותם ענפי ספורט שיכולים להתאים לכולם. מצד אחד אנחנו רואים שמי שרוצה ללמוד הגנה עצמית יכול לבחור בספורט הזה, ומצד שני, גם מי שרוצה לרדת במשקל יכול לבחור בו. יש אינספור קבוצות שמתאמנות בקיקבוקס בארץ, כך שאם גם אתם רוצים להכיר את הספורט הזה יותר מקרוב, לא תהיה לכם בעיה לעשות זאת. זה לא משנה אם אתם גברים או נשים וזה גם לא ממש משנה אם אתם בכושר או לא. תוכלו לבחור קבוצה למתחילים שתתאים לכם, וכך תוכלו ללמוד את הטכניקות הנדרשות כדי להיכנס לעולם הקיקבוקס יותר ברצינות.

כל היתרונות של אימוני קיקבוקס

יש הרבה סיבות שבגללן אנשים מתרגלים את הספורט הזה, ולא כולן קשורות לשריפת הקלוריות. אומנם זה נכון שאימון אינטנסיבי כזה אפשר לשרוף בין 500 ל 700 קלוריות, אך קיקבוקס זה הרבה מעבר לכך. אם באמת תיכנסו לתחום הזה ותתמידו בו, אתם תרגישו שיפור משמעותי בקואורדינציה שלכם. מדובר על אימונים שדורשים שילוב בין עבודות ידיים ורגליים, מה שמשפיע מאוד על יכולות הקואורדינציה. כמובן שכאשר מדברים על פעילות גופנית אירובית שכזו, יש כאן גם שיפור משמעותי ביותר בנושא של סיבולת לב ריאה. חשבתם לרגע שהיתרונות של הקיקבוקס קשורים רק לעניינים פיזיים? כדאי שתדעו שזה לא כך. בפועל אנחנו רואים שגם מבחינה נפשית אימונים כאלה תורמים לנו לא מעט. למעשה, אנשים שעוסקים בפעילות הגופנית הזאת באופן קבוע מדווחים על שיפור משמעותי במצב הרוח. האימונים האלה מתקיימים כמעט תמיד בקבוצות או מול יריב, כך שיש כאן גם עניין חברתי שמוסיף לכל החוויה.

מה דרוש לכם כדי להתחיל לתרגל?

אתם תוהים האם זה מורכב או שתוכלו פשוט להירשם לשיעור קיקבוקס? האמת היא, שזה פשוט ממה שאתם חושבים. ראשית, זה נגיש בכל מקום כי מדובר על ספורט שזוכה להצלחה מרובה. שנית, אתם בסך הכול צריכים כפפות מתאימות ובגדי ספורט נוחים. בנוסף, כדאי יהיה לבחור מקום שבו מתקיימים שיעורים כאלה ברמות שונות. כך תוכלו להצטרף תחילה לקבוצת המתחילים, להתחיל לתרגל ולראות האם אתם במקום הנכון מבחינתכם. אין ספק שמדובר על פעילות ספורטיבית נהדרת שתורמת לנו ברמות שונות. אתם תרגישו את השיפור הפיזי וגם את השיפור הנפשי, אז למה לדחות את האימון הראשון למחר?