ראשי אומנויות לחימה

אומנויות לחימה

מחפשים אומנויות לחימה ולא יודעים אילו מקומות נמצאים בסביבה שלכם? חיפשתם המלצות מחברים ולא קיבלתם? הגיע הזמן להפסיק לחפש! באתר fitter תמצאו את כל המקומות לאומנויות לחימה בהשוואה מידית לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת, תמונות ועוד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולמצוא את המקום לאומנויות לחימה האידיאלי ביותר עבורכם.

מה זה אומנויות לחימה?

רבים מאיתנו מוצאים את עצמם בשלבים שונים של החיים מחפשים פעילות גופנית שתתאים להם. לכן, אם גם אתם רוצים לנסות משהו חדש שתמיד משך אתכם אך עד היום לא ניסיתם, דעו שאתם לא לבד. מעבר לכל אותם ענפי הספורט המוכרים לנו, כמו שחייה או ריצה, הגיע הזמן שתחשבו מחוץ לקופסא. אם יצא לכם להכיר אנשים שעוסקים באומנויות לחימה שונות, דעו שזה לא במקרה. מדובר על ענפי ספורט נהדרים, שכן אומנויות לחימה הן עולם ומלואו. זה נכון שהרבה מהן הגיעו אלינו מסין ומיפן, אך בפועל, אומנויות הלחימה הן הרבה מעבר לכך. יש אומנויות לחימה שהגיעו מברזיל, מתאילנד, מהודו, וגם מישראל, כמו קרב מגע. לכן בהחלט מדובר על מגוון רחב של אפשרויות שמתוכן כדאי יהיה לבחור אחת שבה תוכלו להתמקד.

המומלצים ביותר לאומנויות לחימה

כצנלסון 135, גבעתיים
סטודיו O מרחביה
שדרות שאול עמור 20, מגדל העמק
סטודיו נגה בנימינה גבעת עדה
מרכז מסחרי של בנימינה, בנימינה גבעת עדה
מטרו ג'ים גבעתיים
עליית הנוער 27, גבעתיים
קארמה ראשון לציון
ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון
איתנים קטלבלס הרצליה
רבי עקיבא 50, הרצליה
ספרטא כפר סבא
משה דיין 30, כפר סבא
סטודיו אסאי בני ברק
יחזקאל 2, בני ברק
סטודיו C באר שבע
חיים יחיל 3, באר שבע
דרך עכו חיפה 170, קרית ביאליק
הסטודיו אינטרנציונל חיפה
אינטרנציונל 9, חיפה

למי אומנויות לחימה יכולות להתאים?

בניגוד לדימוי, אומנויות לחימה לא מתאימות רק לגברים צעירים. ראשית, אומנויות הלחימה מתאימה גם לילדים בגילאים שונים, ושנית, הן מתאימות בהחלט גם לנשים. הסיבה לכך ברורה, שכן אומנויות הלחימה הן הרבה מעבר לפגיעות פיזיות אחד בשני. אומנם הקרבות כאן אלה הם קרבות של פנים אל פנים, אך יש מאחורי זה הרבה תכנון. בנוסף, אומנויות הלחימה תרומת מאוד מבחינת שיווי המשקל והכושר הגופני, כך שברור מדוע הן מתאימות לכל אחד. משמעות הדברים היא שאפילו אם עד היום מעולם לא ממש עסקתם בפעילות גופנית כזו או אחרת, תוכלו להתחיל לעסוק באומנות לחימה. מה שכן, בהחלט כדאי להשקיע בבחירת אומנות הלחימה המתאימה לכם. כדאי לחשוב מה אתם מחפשים ולהכיר קצת יותר לעומת את אומנויות הלחימה שיכולות לענות על הדרישות שלכם.

איזה יתרונות יש לאומנויות לחימה?

בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, אומנויות לחימה הן לא רק אגרסיביות וזהו. יש טקטיקה מאוד ברורה ושלל אפשרויות בכל קרב. לכן יש בהחלט ניתן לומר שאומניות הלחימה מפתחות גם את יכולת החשיבה והתכנון שלנו. הן משפרות את יכולות הריכוז והן תורמות רבות גם לשיווי המשקל. מעבר לכל אלה, ברוב אומנויות הלחימה מופעלים שרירים רבים מאוד בגוף. לכן בהחלט ניתן לומר שמדובר על פעילות גופנית שטובה ובריאה לגופנו. מדהים לראות כיצד אומנויות הלחימה גם משפרות את הביטחון העצמי, בין אם זה אצל ילדים ובין אם אצל מבוגרים. למשל, נשים שלומדות קרב מגע באמת מרגישות הרבה יותר בטוחות גם במצבים פחות נעימים. אנחנו באמת לומדים לשלוט על הגוף שלנו ויכולים לפגוע ביריב שלנו במצבי סטרס שבהם נצטרך להגן על עצמנו. לכן ניתן לומר שגם במובן הפשוט של הישרדות, לאומנות הלחימה יש הרבה מה לתרום לחיינו.

כיצד ואיפה אפשר לתרגל אומנות לחימה?

אחרי שתבחרו את אומנות הלחימה שמעניינת אתכם, תוכלו לבחור את הדרך שבה תתרגלו אותה. יש מגוון רחב של מקומות ומרכזים לאומנויות לחימה בארץ ובכל אחד מהם תוכלו להתעמק בסוג אחר של אומנות לחימה שתרצו. כפי שקורה לגבי פעילויות גופניות אחרות, גם כאן אנחנו רואים שחשוב לעשות את הדברים בצורה הדרגתית. כלומר, כדאי להצטרף לשיעורים פרטיים או לקבוצה שמתאמנת ביחד ולעשות זאת באופן הדרגתי. בנוסף, יש אומנויות לחימה שדורשות ציוד מתאים כמו למשל: כפפות, מגני שיניים ועוד. לכן חשוב מאוד לבדוק גם את העניין הזה, כי אין טעם להסתכן לחינם כאשר אתם בוחרים לעשות פעילות גופנית כזו או אחרת. אתם תראו שאומנות הלחימה תתרום לכם רבות מבחינות שונות כך שאין ספק שזו אפשרות שכדאי להכיר מקרוב.